„MAMO, TATO, POBAW SIĘ ZE MNĄ”

W dniu 29 maja w grupie 4-latki A, odbyły się zajęcia pokazowe dla rodziców, z zakresu gimnastyki korekcyjnej, przeprowadzone przy współudziale instruktora-rehabilitanta p. Agnieszki Biela. W prelekcji dla zebranych rodziców, p. Agnieszka podkreśliła, iż postępowania wyrównawczo-korekcyjne mają na celu likwidację wad lub zahamowanie ich dalszego rozwoju, a tym samym przywrócenie prawidłowej postawy ciała.

„RODZICE CZYTAJĄ …”

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w grupie „Żabek” w dniu 29.05.2015r mama Huberta przeczytała dzieciom bajki „Wilk i siedem koźlątek” , „Księżniczka na ziarnku grochu”.                                        Opracowały: Barbara Knop, Dorota Kotlewska

Z ŻYCIA „SMERFÓW”

W dniu 29.05.2015r. nasza koleżanka Ola wzięła udział w konkursie recytatorskim ,,Świerszczykowe wiersze” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Radomsku. Celem konkursu było rozbudzanie zamiłowań recytatorskich wśród przedszkolaków, popularyzacja twórczości poetyckiej dla dzieci i doskonalenie kultury żywego słowa. Ola zaprezentowała swoje umiejętności wokalno-recytatorskie w piosence pt. ,,Witaminki” i w wierszu J.Brzechwy pt.,,Kwoka”...