KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU OBCYM

3 czerwca 2016 roku w Publicznym Przedszkolu nr 2 odbył się  „XVI KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU OBCYM DLA PRZEDSZKOLAKÓW”. Nasze przedszkole reprezentowali: PIOTR  MICHALCZYK i  BARTOSZ MAJAK . Występy dzieci poprzedziło przedstawienie teatralne, gdzie dzieci uczyły się nazywać po angielsku dni tygodnia.                        Piotruś w języku angielskim powiedział wierszyk  „DAYS OF WEEK”

„MISIE” PIEKĄ SZARLOTKĘ

Misie lubią zajęcia kulinarne i z wielką ochotą zabrały się do pieczenia szarlotki . Poprzez kulinarną zabawę zdobyły  nowe doświadczenia, w łatwy i ciekawy sposób mogły doskonalić znajomość pojęć matematycznych (określanie wielkości, przeliczanie, ważenie itp.), odkryły nowe, ciekawe smaki i miały możliwość  przygotowania dla mam słodkiej niespodzianki.         Opracowanie: Anna Sowińska