„DZIEŃ CHŁOPAKA” W MISIACH

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy w życiu przedszkola , dlatego 30 września w grupie Misiów odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka. Tego dnia świętowali nie tylko chłopcy ale również dziewczynki. Nagrodą dla wszystkich dzieci był przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek oraz zabawki z balonów wykonane

„PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA”

29 września 2017 roku odbyły się w naszym przedszkolu „Prezentacje Grup” połączone z „Pasowaniem na Przedszkolaka”. Każda grupa przedstawiła się piosenką, wierszem, zagadką lub okrzykiem. Dzieci z grupy „Muminki” powitały nowych przedszkolaków, a pani dyrektor „Czarodziejskim Ołówkiem” dokonała pasowania na przedszkolaka. Imprezę zakończyły wspólne zabawy ruchowe przy muzyce. GRUPY PRZEDSZKOLNE „ŻABKI” „JAGÓDKI” „MISIE” „MUMINKI”...