„DZIEŃ BABCI I DZIADKA” W GRUPIE SŁONECZEK

„Jest taki jeden, jedyny dzień w roku… To Święto Babci i Dziadziusia.” Takimi słowami, dnia 17 stycznia 2018r., dzieci z grupy 4-latki B, przywitały bardzo miłych i oczekiwanych gości. Przedszkolaki bardzo chętnie, wspólnie z nauczycielkami przygotowywały się do tego wielkiego święta. Dzieci w szczególny sposób chciały podziękować swoim bliskim za ich miłość, dobroć i cierpliwość.

„KOTKI”  DOKARMIAJĄ PTAKI

„KOTKI” DOKARMIAJĄ PTAKI

Zima jest dla ptaków bardzo ciężkim okresem ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe. Ptaki w tym okresie mają duży problem ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu. Przedszkolaki z grupy Kotki wiedzą, jak ważna jest pomoc zwierzętom w tym trudnym czasie. Dokarmianie ptaków może niejednokrotnie uratować życie wielu z nich, dlatego dzieci postanowiły zadbać