„WIELKANOCNE JAJECZKO” W MUCHOMORKACH

Dnia 23 marca 2018 roku w grupie ,,Muchomorki” odbyło się Spotkanie Wielkanocne, na które zostali zaproszeni rodzice naszych przedszkolaków. W atmosferę Świąt Wielkanocnych wprowadziły nas piosenki śpiewane przez dzieci. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonali wielkanocne ozdoby według własnego pomysłu, wykorzystując przy tym różne materiały plastyczne. Powstały piękne jajka i baranki, w których nie zabrakło rzeżuchy.

ŚWIĘTA U „MISIÓW”

W dniu 28.03.2018r. w grupie Misiów odbyło się spotkanie z okazji Świat Wielkanocnych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, pochwaliły się wiadomościami na temat świąt rozwiązując krzyżówkę i wypowiadając się podczas pogadanki. Po krótkiej części artystycznej razem z Rodzicami wykonywały zajączka wielkanocnego wykorzystując do tego różne materiały plastyczne. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze. Opracowały:

„WIELKANOCNE ZWYCZAJE” W GRUPACH MŁODSZYCH

Dnia 28 marca 2018 roku dzieci z grupy „Kotki” i „Słoneczka”, przedstawiły program artystyczny pt. „Wielkanocne zwyczaje”. Występy obejrzały dzieci z grup młodszych, personel przedszkola oraz zaproszeni rodzice. Dzieci przybliżyły wszystkim zebranym tradycje i zwyczaje związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a