WIZYTA MUCHOMORKÓW W PSP NR 1

Dnia 13.12.2019r. grupa Muchomorków udała się do PSP nr 1 w Radomsku na zajęcia pt. „Świąteczne kodowanie” i „Programowanie robotów za pomocą kolorowych kodów”. Celem tych spotkań było rozwijanie umiejętności matematycznych, doskonalenie umiejętności liczenia, kształtowanie logicznego myślenia, zapoznanie z robotami i wykorzystanie kolorowych kodów do ich programowania. Przedszkolaki przeliczały kolorowe obrazki i zapisywały wyniki w

SŁONECZKA W MUZEUM REGIONALNYM  NA WARSZTATACH BOŻONARODZENIOWYCH

SŁONECZKA W MUZEUM REGIONALNYM NA WARSZTATACH BOŻONARODZENIOWYCH

W okresie przedświątecznym, w naszym przedszkolu, zostało zorganizowane dla dzieci wyjście do Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku. Dnia 13.12.2019r. dzieci 6-letnie z grupy „Słoneczka” w Galerii Muzeum uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych pod hasłem „Ozdabiamy na święta”, które przeprowadzili pracownicy muzeum. Dzieci wykonały świąteczne lampiony posługując się różnymi technikami oraz wykorzystując różne materiały papiernicze.