ŻYCIE W BAŁTYKU – WARSZTATY EDUKACYJNE W GRUPACH STARSZYCH

W ramach realizacji Programu Edukacji Ekologicznej dofinansowanego przez WFOŚ i GW w Łodzi pod nazwą „Każdy przedszkolak mały i duży wie do czego woda służy” w Publicznym Przedszkolu nr 9 im. Jasia i Małgosi w Radomsku, w dniu 24.02.2020r., zostały przeprowadzone warsztaty. Uczestnikami były dzieci z grup starszych: „Zajączki”, „Stokrotki”, „Kotki”, „Słoneczka”, ,,Biedronki” oraz „Muchomorki”.

WARSZTATY „ZABAWY Z WODĄ”

W związku z realizacją projektu ekologicznego w naszym przedszkolu (10.09.20r.) dzieci z grupy Jagódki i Żabki uczestniczyły w warsztatach chemicznych, dotyczących właściwości wody. Dzieci dowiedziały się m.in, co rozpuszcza się w wodzie a co nie, jak również co w niej tonie…oraz wiele, wiele więcej. Dzieci czynnie brały udział w zajęciach, które były prowadzone w bardzo