BABCIA I DZIADEK – GRUPA WSPARCIA „BIEDRONEK”

21 i 22 stycznia – 2 dni w kalendarzu. To właśnie wtedy świętujemy i okazujemy szacunek osobom, które nas rozpieszczają i wspierają w każdej sytuacji. Kochają nas odkąd pojawiamy się w brzuchu mamy. Ich miłość jest inna niż rodziców, ale wcale nie mniejsza, może tylko mniej karcąca. To dla nich – najukochańszych babć i dziadków Biedronki przygotowały przedstawienie teatralne Czerwony Kapturek według scenariusza Jana Brzechwy.

DSC_0543           DSC_0488

DSC_0494         DSC_0513

Wszystkie dzieci świetnie wcieliły się w wybrane role. Mali aktorzy prezentowali się przepięknie w swych kostiumach. Grali z wielką lekkością, bez tremy. Swym występem zachwycili zebranych gości, a wykonanymi własnoręcznie upominkami sprawili im wyjątkową radość. W przygotowaniu uroczystości (przygotowanie poczęstunku) włączyli się rodzice Biedronek, za co im serdecznie dziękujemy.
Dziękujemy wszystkim babciom i dziadziusiom za przybycie do przedszkola oraz za niezapomniane chwile radości dla spragnionych babcinej i dziadkowej miłości Biedronek.

Barbara Kabzińska
Elżbieta Minecka