„BIEDRONKI” W GOSPODARSTWIE RYBNYM NA FOLWARKACH

2 października 2016r. Grupa 6A – Biedronki wspólnie ze swymi rodzicami i nauczycielami spędziła miło niedzielne popołudnie na spotkaniu integracyjnym w Gospodarstwie Rybnym na Folwarkach. Dzieci czekało tam dużo atrakcji – trampolina, huśtawki, gra w piłkę nożną, badminton, a przede wszystkim zamek dmuchany. Wielką radość sprawiły też dzieciom przepiękne bańki mydlane puszczane przez rodziców Julii- państwa Mucharskich.

Dzieci obserwowały z zainteresowaniem wędkarzy zajętych połowem ryb i podziwiały piękno jesiennej przyrody. Atrakcjom fizycznym towarzyszyła degustacja pieczonych na ognisku kiełbasek oraz frytek i soków.

dscf7569        dscf7570

Spotkanie było świetną okazją do integracji rodzin, szczególnie w związku z dołączeniem do grupy ośmiorga nowych dzieci.

Szczególne podziękowanie za organizację spotkania należy się państwu Przybylskim i p. Annie Góreckiej. Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność i stworzenie radosnej atmosfery.

Barbara Kabzińska

Zofia Polityło