„DZIEŃ BABCI I DZIADKA” W GRUPIE SŁONECZEK

„Jest taki jeden, jedyny dzień w roku… To Święto Babci i Dziadziusia.”
Takimi słowami, dnia 17 stycznia 2018r., dzieci z grupy 4-latki B, przywitały bardzo miłych i oczekiwanych gości. Przedszkolaki bardzo chętnie, wspólnie z nauczycielkami przygotowywały się do tego wielkiego święta. Dzieci w szczególny sposób chciały podziękować swoim bliskim za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły do utworu „Mała Śnieżka” oraz do piosenki „Mam tę moc” z filmu „Kraina lodu”. Pięknie recytowane wierszyki i śpiewane piosenki, nagradzane były przez dziadków głośnymi brawami. Jako wyraz wdzięczności, dzieci wręczyły swoim najbliższym drobne upominki przygotowane w przedszkolu. Następnie zaproszono miłych gości do wspólnych zabaw przy muzyce. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości.

Opracowały:
Agnieszka Żuk