DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „KOTKACH”

Dnia 23.01.2018 r. dzieci z grupy „Kotki” z wielką radością przywitały w swoim przedszkolu kochane babcie i dziadków z okazji ich Święta. Przedszkolaki już od dłuższego czasu bardzo pilnie i starannie przygotowywały się do występu ucząc się wierszyków, piosenek i układów tanecznych. By sprostać zadaniu i jak najlepiej się zaprezentować z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich próbach. Kotki już po raz kolejny występują przed większą publicznością, dlatego każdy wiedział jak należy się zachować. Po wspaniałym występie przedszkolaki wręczyły swoim dziadkom drzewka szczęścia, które samodzielnie przygotowały na zajęciach. Później przyszedł czas na poczęstunek i wspólnie celebrowanie wyjątkowego święta. Ten wyjątkowy dzień dostarczył wszystkim wiele uśmiechu, wzruszeń i radości.

Jpeg

Opracowała: