DZIEŃ BABCI I DZIADKA W „ŻABKACH”

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci bija szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów kierowanych pod ich adresem. 19 stycznia dzieci z grupy Żabki gościły u siebie swoich kochanych Dziadków. Przygotowały z tej okazji program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i tańcy. Prezentowały swoje umiejętności przedstawiając „Smerfną pizzę” i ,,Wiedeńskiego Walca”. Dzieci również przygotowały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków konkurs na odnalezienie swojego portretu w Galerii Portretów oraz przygotowały prezenty- własnoręcznie wykonane przez siebie pierniczki. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia, za trud włożony w ich wychowanie. Dumni Dziadkowie podziwiali występy swoich milusińskich. Następnie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Dla Żabek był to jeden z najpiękniejszych dni w tym roku.

Barbara Knop
Beata Kowalska