DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH

w naszym przedszkolu odbył się 29 lutego. W tym dniu dzieci wraz z rodzicami  zwiedzały przedszkole, zapoznawały się z pracującymi w naszej placówce nauczycielkami.
Do dyspozycji  przygotowano  sale: muzyczno- rytmiczną, gdzie przyszłe przedszkolaki uczestniczyły w zabawach ruchowych czy  zabawach  z chustą animacyjną. W sali plastyczno- technicznej można było lepić z masy solnej, plasteliny, stemplować, przesypywać kaszę, ryż, tworzyć dzięki farbom i pędzlom prawdziwe arcydzieła. Dla lubiących aktywne spędzanie czasu czekała  natomiast sala gimnastyczna wyposażona w sprzęt, z którego często korzystają nasze przedszkolaki podczas zajęć ruchowych. Na wszystkie maluchy czekał także owocowy poczęstunek natomiast rodzice mogli zajrzeć do kawiarenki. Wszyscy
zainteresowani mogli porozmawiać z przedszkolnym logopedą oraz zaproszonym psychologiem. Atrakcją dla odwiedzających był pokaz tańca w wykonaniu „Stokrotek”. Na zakończenie odwiedzin na naszych gości czekała niespodzianka- naklejki z logo naszego przedszkola.

Wszystkim odwiedzającym dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję,
że dla każdego z naszych gości, dzieci i rodziców, był to mile spędzony czas.

 

Katarzyna Zasada

Mirosława Tomczuk