„DZIEŃ DRZWI OTWARTYCH”

Podczas dni „Drzwi otwartych” dzieci i rodzice zapoznali się z nowym otoczeniem, jakim jest przedszkole. W czasie odwiedzin rodzice mogli uzyskać informacje od psychologa na temat „Jak przezwyciężyć trudny okres adaptacji dziecka do przedszkola?”.

DSC07382           DSC07387

DSC07391           DSC07384

Podczas rozmów z dyrektorem i nauczycielami rodzice uzyskali informacje dotyczące organizacji pracy przedszkola, metod i form pracy.
Nauczycielki z naszego przedszkola przygotowały wiele atrakcji dla dzieci, min. zabawy plastyczne, muzyczne a także przedstawienie teatralne pt. „Rzepka”.

DSC07414           DSC07413

Mamy nadzieję, iż te zabawy były dla dzieci okazją do zapoznania się z przedszkolem i jednocześnie dostarczyły przyszłym przedszkolakom pozytywnych skojarzeń z nowym miejscem.
Opracowanie:
Katarzyna Zasada