„DZIEŃ MAMY I TATY” W GRUPIE SŁONECZEK

Dnia 14 czerwca 2018r. w grupie 4-latków B „Słoneczek”, odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Przedszkolaki wspólnie z nauczycielkami przygotowały oprawę artystyczną dla swoich kochanych rodziców. Dzieci recytowały z serca płynące wiersze, przy których rodzice się wzruszali. Recytacja wierszy była przeplatana piosenkami pt. „Dla Ciebie Mamo!”, „Kocham Cię, kocham Mamo!”, „List do słońca”. Wiele uśmiechu i radości wywołało wykonanie przez dzieci improwizacji ruchowej do piosenki pt. „Tata jedzie fiatem”. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Następnie przyszedł czas na gorące życzenia i upominki: dla mamy kwiatki a dla taty kolorowe garnitury. Bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli w zabawach i tańcach przy muzyce: „Kaczuszki”, „Jedzie pociąg”. Na zakończenie rodzice przygotowali poczęstunek dla małych artystów. Była to bardzo radosna i wzruszająca uroczystość dla wszystkich.

Opracowała: Agnieszka Żuk