JAK CO ROKU W KARNAWALE WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
W dniu 3 lutego 2016 r. dzieci z grup młodszych bawiły się na „Kosmicznym balu”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, Anny, Elzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, … .
Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez Didżeja. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim uczestnikom.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

DSC_0457        DSC05724

DSC05734        DSC05787