PROGRAMY WŁASNE

„Z MUZYKĄ NA TY” pani B. Wolska

Rozwija zdolności muzyczne dzieci poprzez śpiew, ruch oraz grę na różnorodnych instrumentach perkusyjnych i dzwonkach diatonicznych (cymbałkach).

„PRZEDSZKOLAK TWÓRCĄ” pani D. Majzner

Rozwija wyobraźnię i zdolności plastyczne dzieci.

„MALI ODKRYWCY” pani A. Soboń

Celem programu jest przeprowadzanie prostych doświadczeń zmierzających do poznania zjawisk przyrodniczych, tj. burza, tęcza.

„KLUB MŁODEGO EUROPEJCZYKA” pani B. Knop

Celem klubu jest rozwijanie zainteresowań tematyką europejską, przybliżanie dzieciom kultury i tradycji Polski na tle innych krajów europejskich.

„MALI EKOLODZY” pani W. Mortoń

Celem programu jest poznawanie przyrody , kształtowanie odpowiedzialności za otaczające środowisko i wdrażanie do badania zjawisk zachodzących w przyrodzie oraz rozpowszechnianie problemów ekologicznych

„MĄDRA GŁOWA” pani M. Tomczuk

Głównym celem programu jest rozwijanie zdolności matematycznych dzieci.

KLUB ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA pani D. Choróbska

Celem programu jest kształtowanie nawyków dbania o czystość osobistą, umiejętne i kulturalne zachowanie się w czasie posiłków, właściwe odżywianie się oraz sposoby przeciwdziałania chorobom.

GIMNASTYKA KOREKCYJNA „Trzymaj się prosto” prowadzi pani B. Kowalska.

Celem zajęć jest kształtowanie prawidłowej postawy i eliminowanie wad postawy.

MAŁY INFORMATYK pani K. Foksowicz

Głównym celem programu jest przygotowanie dziecka do posługiwania się komputerem i technologią informatyczną

MAŁY CZYTELNIK  pani M. Kapica

Głównym celem programu jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych