„KONKURS NA DYNIOWE CUDEŃKA”

W październiku w naszym przedszkolu odbył się konkurs na najciekawiej przystrojoną dynię.

Początkowo akcja nie cieszyła się zbyt wielką popularnością, pojawiło się zaledwie kilka dyni z czapeczkami, kolorowymi włoskami, ozdobami. Jednak z dnia na dzień nasza mini galeria wzbogacała się o kolejne dyniowe rękodzieła, pojawiły się lampiony, różne stworkowate dyniaczki-cudaczki.

Wystawa stała się coraz bardziej zauważalna i coraz więcej dzieci wraz z rodzicami łapało dyniowego bakcyla. W finałowym dniu 21 października prac już było kilkadziesiąt i każda inna! Był czarnoksiężnik, były zwierzęta: koty, sowy, misie, nietoperze, był pirat, bohaterzy z bajek, dyniowe karoce,  lampiony z charakterystycznymi zębami, uśmiechami i wiele, wiele innych, od całkiem małych po ogromne. Wszystkie były oryginalne i niezwykłe.

image-2    image-3

image-4    image-1

image     image-5

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i gratulujemy Dzieciom i Rodzicom  ciekawych pomysłów.

Opracowała:  M.Witaszczyk, W. Mortoń