„KOTKI” W SKLEPIE ZOOLOGICZNYM

„KOTKI” W SKLEPIE ZOOLOGICZNYM

W tygodniu poświęconym tematyce zwierząt, 03.03.2020 przedszkolaki z grupy – Kotków wybrały się na wycieczkę do sklepu zoologicznego „Iguana”. Celem tej wyprawy było rozwijanie właściwej postawy wobec zwierząt, a także ich bezpośrednia obserwacja. Na miejscu czekała na nas pani, która wprowadziła nas w świat zwierząt i przybliżyła ich zwyczaje, tryb życia i odżywiania. Dzieci podziwiały papugi, kolorowe rybki, a także gryzonie – chomiki, szczurki, króliki i świnki morskie, które mogły pogłaskać. Dzieci obejrzały także różnorodne akcesoria dla małych i dużych zwierząt. Każde dziecko teraz wie, że opieka nad zwierzakami to trudna i odpowiedzialna praca.
Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie, była to dla nas niesamowita przygoda.

 

 

Mirosława Tomczuk