LISTY KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 9

IM JASIA I MAŁGOSI W RADOMSKU

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

  1. Adamczyk Igor

  2. Aksman Julia

  3. Bakalarz Helena

  4. Bednarczyk Stanisław

  5. Bednarek Anna

  6. Bronchart Alan

  7. Brzózka Tymoteusz

  8. Buc Zuzanna

  9. Bugaj Antonina

  10. Bujak Mikołaj

  11. Bzdak Maja

  12. Bzowski Wojciech

  13. Choróbski Hubert

  14. Chruszcz Wojciech

  15. Cieciura Zuzanna

  16. Ciesielski Igor

  17. Cieślak Filip

  18. Cieślak Lena

  19. Dębski Miłosz

  20. Dobrzański Marcel

  21. Drozdek Miłosz

  22. Figa Filip

  23. Frączyk Adam

  24. Gala Alan

  25. Gala Julia

  26. Gala Nikodem

  27. Gloc Natalia

  28. Górski Antoni

  29. Grochowalska Julia

  30. Grzywacz Bartosz

  31. Herter Adam

  32. Hoffman Miłosz-Łukasz

  33. Jałkiewicz Inga

  34. Jałkiewicz Tymon

  35. Jurczyk Natalia

  36. Kacprzak Julia

  37. Kanafa Milena

  38. Karkowska Milena

  39. Karkowska-Brommer Martyna

  40. Karwicki Franciszek

  41. Klimas Jakub

  42. Klimczyk Alicja

  43. Kmita Wiktor

  44. Knaś Jakub

  45. Kołodziejski Wojciech

  46. Kopeć Karol

  47. Kowalski Alan

  48. Kowalski Bogusław

  49. Krzyszkowska Iga

  50. Kubanowski Wiktor

  51. Kubasiak Liliana

  52. Kubiak Aleksandra

  53. Kucharzewska Agata

  54. Kukian Marek

  55. Kulikowska Wiktoria

  56. Kwarta Ksawery

  57. Łyp Kacper

  58. Madejczyk Wiktoria

  59. Majchrowska Alicja

  60. Małek Ignacy

  61. Matysiak Szymon

  62. Nowicki Juliusz

  63. Nożownik Oliwia

  64. Olborska Adrianna

  65. Olczyk Mateusz

  66. Olczyk Mateusz

  67. Oleksy Igor

  68. Oleszkiewicz Izabela

  69. Ostrosz Julia

  70. Ostrowska Wiktoria

  71. Ostrowski Aleksander

  72. Pasek Natan

  73. Pawłowski Nikodem

  74. Pełka Natalia

  75. Piętos Zuzanna

  76. Pluta Nina

  77. Pokora Antonina

  78. Rusinov Beata

  79. Saternus Alan

  80. Saternus Szymon

  81. Siemiątkowski Bruno

  82. Sienkiewicz Wiktoria

  83. Sik Laura

  84. Sikora Nikodem

  85. Skoczylas Julian

  86. Smurzyński Wiktor

  87. Stankiewicz Dawid

  88. Starostecka Natalia

  89. Starostecka Oliwia

  90. Staszczyk Aleksander

  91. Staszczyk Honorata

  92. Stępień Maja

  93. Strugarek Fabian

  94. Szczepańska Kornelia

  95. Szulc Gaja

  96. Szulc Pola

  97. Szymanek Szymon

  98. Troczyński Piotr

  99. Tulejska Laura

  100. Vasylkovska Diana

  101. Wawrzeczko Amelia

  102. Wiecha Blanka

  103. Wieliczka Kacper

  104. Witaszczyk Iga

  105. Włodarczyk Alicja

  106. Wróblewska Nikola

  107. Zając Lena

  108. Zając Marcel

  109. Zaród Antoni

  110. Zatoń Milena