MOJA PIERWSZA KSIĄŻECZKA BIEDRONEK

Wszyscy wiemy jaka jest rola książki, jak wiele może wnieść w życie człowieka, a dopiero pomyślmy, jaką radość może przynieść ich autorom. Przekonały się o tym dzieci z grupy 6- latków A, tworzące swoje pierwsze książeczki. Pokazały w nich swoje zainteresowania, talent plastyczny i literacki, przekazały swą wiedzę na różne bliskie im tematy ( sport, moda, wędrówki po świecie, rodzina , świat zwierząt, dinozaury, motoryzacja, świat bajek ). Dzieci przed przystąpieniem do pracy poznały na zajęciach proces tworzenia książki od powstania papieru, poprzez autora, grafika, drukarza, księgarza do czytelnika. Zrozumiały jaki to trud muszą wnieść ludzie w różnych zawodach, by książka trafiła do rąk czytelnika. Wykonane przez dzieci książeczki wystawione zostały na holu przedszkola na wystawie „ Moja pierwsza książeczka”. Zapraszamy do ich obejrzenia, naprawdę warto. Autorom składamy wielkie gratulacje. Brawo !

dscf7829             dscf7832

Barbara Kabzińska