PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

W ramach realizacji zadań Programu Edukacji Ekologicznej dofinansowanego przez WFOŚ i GW w Łodzi ,,Każdy przedszkolak mały i duży wie do czego woda służy” zostało zorganizowane Pasowanie na Przedszkolaka z animatorkami. Uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”, która w tym roku odbyła się 30.09.20r. Podczas tej imprezy najmłodsi wychowankowie przedszkola zostali włączeni do grona społeczności przedszkolnej. Dzieci świetnie bawiły się z udziałem animatorek: łapanie baniek mydlanych, przejście przez tunel, zabawy z chusta animacyjną. Kolejną atrakcją dla wszystkich zgromadzonych było pasowanie dzieci w grupach i wręczanie im dyplomu grupowego. Przedszkolaki były bardzo zadowolone, uśmiechnięte i aktywnie brały udział w zabawach.

Jpeg

Jpeg

Jolanta Jaguścik
Mirosława Tomczuk