PRZEMARSZ Z OKAZJI „DNIA ZIEMI”

W dniu 22.04.2015r. dzieci z Publicznego Przedszkola nr 9 im. Jasia i Małgosi w Radomsku wzięły udział w przemarszu z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi. Dzieci zaopatrzone były w różne akcesoria min. stroje wykonane z nieużytków oraz  zielone akcesoria – na znak tego, że wszyscy chcemy, aby nasza planeta była czysta i zielona. Marsz poprzedzony był pogadanką na temat ochrony przyrody, oszczędzaniu wody i energii, segregowaniu śmieci.
Ponadto dzieci w swoich grupach wykonały plakaty ekologiczne zgodnie z hasłami: ,,chronimy i szanujemy przyrodę, oszczędzamy energię i wodę”.

Jpeg                  Jpeg

Jpeg     Jpeg
To był wspaniały dzień. Na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w ochronie naszego środowiska.
M. Kapica