„SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA”

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka na boisku przy ulicy Kościuszki odbyła się kolejna edycja Spartakiady Przedszkolaka pt: „Sprawny jak Przedszkolak”. Dzieci z grupy Muchomorki w zespole 12 osobowym wzięły udział w sportowej rywalizacji. Przedszkolaki z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach. A dzięki kibicom i dopingowi dzieci z grupy Muchomorki i dzieci z grupy Żabek oraz podsumowując zdobyte przez naszych małych sportowców punkty zdobyliśmy II miejsce. Do przedszkola przynieśliśmy puchar, a każde dziecko otrzymało Dyplom Sportowca i medal.
Cieszymy się, że ucząc dzieci zdrowej rywalizacji, promujemy także zdrowy styl spędzania wolnego czasu oraz dostarczamy im radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Opracowały:
Witaszczyk Marika i Kowalska Beata