SPOTKANIE WIGILIJNE W „KOTKACH”

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, pełne uśmiechu i radości chwile spędzone w rodzinnej atmosferze. Dnia 13.12.2017 r. w grupie „Kotków” odbyło się spotkanie wigilijne, na którym zagościli również rodzice przedszkolaków. W udekorowanej pięknie sali znalazła się duża choinka oraz długi stół nakryty białymi obrusami. Po krótkiej prezentacji świątecznych piosenek w wykonaniu dzieci wszyscy zasiedli do wspólnego stołu. Dzieci wraz z rodzicami wykonały bożonarodzeniowe ozdoby. Następnie przystąpiliśmy do wspólnego kolędowania. Na rozmowach i opowieściach upływał miło i przyjemnie czas. Rodzicom przedszkolaków bardzo dziękujemy za wizytę. Mamy nadzieję, że chwile te pozostaną na długo w naszej pamięci i będą dobrze wspominane.

Opracowały:
Magdalena Depta