UBIERANIE CHOINKI W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE

5 grudnia 2018 roku dzieci z grupy 6 B „Jeżyki” brały udział w spotkaniu „Choineczka zielona w biel i czerwień wystrojona” w Bibliotece Miejskiej w Radomsku. Organizatorzy ( Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku, Publiczne Przedszkole Nr 6 w Radomsku, Urząd Miasta Radomsko) wprowadzili wszystkich w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia poprzez spektakl słowno – muzyczny w wykonaniu dzieci z kółka teatralnego Publicznego Przedszkola Nr 6. Uczestnicy spotkania poprzez swoich przedstawicieli mieli możliwość dekorowania choinek przyniesionymi ozdobami w kolorach białym i czerwonym ( wykonanymi wcześniej w przedszkolu). Niespodzianką była również wizyta Świętego Mikołaja , który obdarował upominkami wszystkie przybyłe do biblioteki dzieci.

Dorota Kotlewska, Dorota Majzner