WIGILIA W GRUPIE „ZAJĄCZKÓW”

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 17.12.2018 r. w grupie i w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Dzieci bardzo chętnie pomagały w tym dniu w przygotowaniach. O wyznaczonej  godzinie wszystkie grupy zebrały się w jednej sali  aby obejrzeć Jasełka przygotowane przez grupę przygotowane dekoracje , wspólny śpiew najpiękniejszych polskich kolęd wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Po występach zaproszeni goście spotkali się w sali, gdzie złożyliśmy sobie wzajemnie życzenia. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.

Wanda Mortoń