WIZYTA MIKOŁAJA W GRUPACH MŁODSZYCH

Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świeci. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa, wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez miłego i sympatycznego Elfa. Po zakończonej zabawie do przedszkola przybył długo oczekiwany Mikołaj. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione. Wcześniej nauczyły się piosenki, którą specjalnie zaśpiewały dla miłego Gościa. Oprócz pełnego prezentów worka Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Na zakończenie Mikołaj z pomocą Elfa wręczył duże paczki, a w nich –  dla każdego coś dobrego! Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Jpeg        Jpeg

Opracowanie: