11 listopad „Święto Niepodległości”

W dniu 10.11.2022 dzieci z grupy Jeżyki uczestniczyły w uroczystości przygotowanej przez grupę 6-latki „A” Kotki w związku z obchodami Święta Niepodległości. Celem uroczystości było kształtowanie postawy szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych i właściwego zachowania podczas uroczystości. Jeżyki wykonały również flagę Polski z biało-czerwonych serduszek.

(Na zdjęciu widać grupę dzieci biorących udział w przedszkolnej uroczystości na temat Święta Niepodległości.)

(Na zdjęciu widać grupę dzieci wykonującą flagę Polski z biało-czerwonych serduszek.)