WARSZTATY EKOLOGICZNE „EDUKACJA – SEGREGACJA”

W ramach realizacji zadań Programu Edukacji Ekologicznej dofinansowanego przez WFOŚ i GW w Łodzi „ Segregacja fajna rzecz nawet przedszkolak o tym wie” w dniu 28.04.2021 w naszym przedszkolu przeprowadzone zostały warsztaty dla dzieci 6- letnich pt. „Edukacja -Segregacja” zorganizowane przez PGK w Radomsku. Dzięki krótkiej prezentacji multimedialnej i pogadance z pracownikami PGK przedszkolaki pogłębiły

PODSUMOWANIE PROJEKTU MUZYCZNEGO W GRUPIE ZAJĄCZKI

Realizacja projektu „Kreatywność budzi w nas muzyka… Muzogramowa przygoda dla nauczyciela i dla smyka w grupie Zajączki dobiegła końca. Projekt realizowany był w naszej grupie przez cały rok szkolny 2020/2021. Każdego miesiąca mieliśmy możliwość pracować z innym utworem muzyki klasycznej oraz realizować różne aktywności muzyczne proponowane przez organizatorów projektu, w tym muzogramy oraz tworzyć własne.