WYSTAWA W BIBLIOTECE ,,WKRÓTCE WAKACJE”

17 czerwca w Bibliotece Miejskiej w Radomsku została zorganizowana wystawa prac plastycznych wykonanych przez przedszkolaki z grupy Motylki 3 latki ,,A”. Tematem prac były zbliżające się wakacje. Celem wystawy było rozbudzenie kreatywności dzieci oraz satysfakcji z wykonanej pracy. Jolanta Jaguścik Opis zdjęcia: Na zdjęciu znajduje się 13 prac wykonanych przez dzieci. Prace przedstawiają rybki, lody

PODRÓŻ W NIEZNANE

Rozwijanie słuchu muzycznego, umuzykalnianie dzieci i rozwijanie umiejętności wokalnych to jeden z ważnych celów wychowania przedszkolnego. W roku szkolnym 2020/2021 ze względu na wymogi epidemiologiczne związane z pandemią koronawirusa dzieci z naszego Przedszkola korzystały z audycji Łódzkiego Towarzystwa Muzycznego transmitowanych przez internet. W dniu 17 czerwca 2021r. dzieci z grup młodszych obejrzały audycję online pt.