DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W PSZCZÓŁKACH

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Tego dnia odwiedziła nas Pani Karolina, mama Natalki, która przygotowała dla nas mnóstwo ciekawych zabaw i atrakcji.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W „MOTYLKACH”

Od wielu lat w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego .Tego dnia dzieci z grupy Motylków zostały zaproszone do MDK na spektakl pt. Urodziny Baby Jagi w wykonaniu grupy

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W „SŁONECZKACH” I „SKRZATACH”

W dniu 20-go września przedszkolaki obchodzą swoje święto, tak też było i w tym roku, więc od rana panie czekały na nich z życzeniami. Z tej okazji dzieci z grupy „Słoneczka” i „Skrzaty” wybrały się do Miejskiego Domu Kultury w Radomsku, gdzie mogły obejrzeć bajkę pt. „Urodziny Baby Jagi” w wykonaniu Teatru Piccolo z Łodzi.