SPRZĄTANIE ŚWIATA W „ŻABKACH”

W związku z ogólnopolską akcją ,,Sprzątanie Świata” w grupie ,,Żabek” zostały przeprowadzone zajęcia, które zainspirowały dzieci do dbania o nasze środowisko.       Celem było przypomnienie dzieciom skutków zaśmiecania Świata, wyjaśnienie potrzeby ochrony środowiska i recyklingu.  Mamy nadzieję, że posłuży to w przyszłości dobrymi ekologicznymi zwyczajami.      Na koniec zajęć dzieci wykonały grupowy plakat.

DZIEŃ CHŁOPAKA W „ŻABKACH”

30 września świętowaliśmy w naszej grupie Dzień chłopaka. Tego dnia było u nas mnóstwo dobrej i wesołej zabawy oraz trochę sportowej rywalizacji.  Wszystkie dziewczynki życzyły chłopcom radości, uśmiechu i wspaniałych przyjaciół. Własnoręcznie przygotowały dla swoich kolegów kolorowe serduszka.       Dziękujemy bardzo Rodzicom za wspaniałe prezenty dla wszystkich dzieci.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU NR 9 IM „ JASIA I MAŁGOSI” W RADOMSKU

Dzień Przedszkolaka to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają przez cały rok. To radosne święto zostało ustanowione na wniosek Rzecznika Praw Dziecka, dlatego warto właśnie dzisiaj przypomnieć sobie i zatrzymać się na chwile przy tak ważnym temacie jakim są prawa dziecka. W Publicznym Przedszkolu nr 9 im „Jasia i Małgosi”