Cykliczne spotkanie w grupie 5-latki „A” z panią z Miejskiej Biblioteki Publicznej

Dzieci z grupy 5-latki „A” Jeżyki cyklicznie uczestniczą w czytaniu legend przez panią z biblioteki. Poznają polskie legendy, rozwijają wyobraźnię, nabywają nawyków częstego zaglądania do książek znajdujących się w kącikach czytelniczych. (Zdjęcie przedstawia grupę dzieci siedzących na dywanie i słuchających opowieści czytanych przez panią bibliotekarkę)

Spotkanie z panią logopedą w dniu 29.10.2021 w grupie 5-latki „A” Jeżyki

„Pan Języczek na spacerze – zabawy grupowe logopedyczne” 29.10.2021 – dzieci z grupy 5-latki „A” Jeżyki brały udział w zabawach logopedycznych prowadzonych przez logopedę Grażynę Lisowską. Celem spotkania było doskonalenie aparatu mowy dzieci poprzez ćwiczenia warg i języka . (Zdjęcie przedstawia dzieci stojące w dużej grupie i trzymające w rękach jesienne liście)