Kolorowy Dzień Dziecka w grupie „Jeżyki”

1 czerwca 2022 dzieci z grupy Jeżyki obchodziły Dzień Dziecka. Wspólne zabawy integrowały środowisko rówieśnicze, wzmacniały więzi przedszkolne, wdrażały do „zdrowej rywalizacji”. Dużą radość sprawiły upominki zakupione z tej okazji przez Radę Rodziców grupy 4, 5-latków.   (Dzieci tańczą w parach.) (Dzieci chodzą wokół rozstawionych na podłodze kartek.) (Dzieci tańczą w parach.) (Dzieci pozują do

SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKA

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka odbyła się Spartakiada Przedszkolaka zorganizowana przez MOSiR Radomsko.  Celem zawodów była popularyzacja kultury fizycznej wśród najmłodszych, propagowanie zdrowego stylu życia, promowanie zasady fair-play,  szacunku, tolerancji i integracji dzieci przedszkolnych. W spartakiadzie wzięły udział przedszkola publiczne z Radomska. Nasi dzielni zawodnicy wywalczyli I miejsce,a tym samym Publiczne Przedszkole nr 9 im.