🐾🐕Wrzuć tusz do paki i dokarmiaj zwierzaki🐈🐾

Nasze przedszkole bierze udział w III edycji ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-charytatywnej „Tusz do paki”, która polega na zbieraniu zużytych tuszów z drukarek ATRAMENTOWYCH i wrzucaniu ich do specjalnie przygotowanych kartoników wrzutowych. Zebrane tusze trafiają do recyclingu, a uzyskane środki zostaną przekazane na zakup karmy dla zwierząt ze schronisk. Uczymy dzieci zachowań proekologicznych i prospołecznych, wyrabiamy wrażliwość na niedolę bezdomnych zwierząt.  Zadbajmy...

Jeżyki poznają góralską muzykę

(Na zdjęciu widać dzieci oglądające góralski koncert.) (Na zdjęciu widać dzieci oglądające góralski koncert.) (Na zdjęciu widać dzieci oglądające góralski koncert.) (Na zdjęciu widać dzieci oglądające góralski koncert.) (Na zdjęciu widać dzieci oglądające góralski koncert.) (Na zdjęciu widać dzieci oglądające góralski koncert.)

PAMIĘTAMY

2 listopada, z okazji  Święta Zmarłych oraz zbliżającego się Święta Niepodległości, dzieci z grupy „Skrzaty” odwiedziły pobliski cmentarz. Celem wizyty było oddanie hołdu żołnierzom poległym w walce o wolność naszej ojczyzny,  zapalenie zniczy i chwila zadumy nad grobami zmarłych. Pobyt  na cmentarzu był dla dzieci ogromnym przeżyciem oraz  ważną lekcją wychowania rodzinnego, obywatelskiego i patriotycznego,