Andrzejkowe wróżby grupy młodsze

Hokus – pokus! Czary – mary! Niech się spełnią andrzejkowe czary!”

Tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbył się magiczny Bal Andrzejkowy. W dniu 28 listopada przedszkolaki przybyły do przedszkola w radosnym nastroju. Każdy nie mógł się doczekać wspólnej zabawy. Na pięknie udekorowanym holu przedszkolnym czekały już na dzieci cztery wróżki Beata Wolska, Renata Kowalczyk, Magdalena Słomka oraz Katarzyna Kułak-Gótna, które przygotowały na tą okazję wiele zabaw, wróżb i tańców. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Już nie możemy doczekać się kolejnego przedszkolnego balu!

Cztery wróżki przy stanowiskach z wrózbami Dzieci stoją przy stanowisku wróżki, która wróży z kolorów Dzieci stoja przy stanowisku wróżki, która przepowiada przyszłego męża i żonę Wspólna zabawa przy muzyce andrzejkowej