WERNISAŻ EKOLOGICZNY
Zakończeniem projektu była organizacja wernisażu ekologicznego. Podczas realizacji projektu „Działaj z imPETem” dzieci poznały zasady segregacji i recyklingu odpadów oraz nabyły wiedzę w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami w praktyce . Wernisaż ekologiczny miał na celu nie tylko edukację ekologiczną z zakresu prawidłowej segregacji odpadów ale również promowanie proekologicznych postaw i ochrony środowiska oraz pomoc
