Czytelnicza podróż z panią Anetą Rokoczy
W naszym przedszkolu realizowany jest projekt czytelniczy „Baju, baj…”, którego celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci oraz kształtowanie nawyku codziennego obcowania z książką. W ramach projektu organizowane są spotkania z zaproszonymi gośćmi, którzy czytają dzieciom bajki i opowiadania, zachęcając najmłodszych do odkrywania świata literatury. Czytanie od najmłodszych lat odgrywa niezwykle ważną rolę w rozwoju dziecka.





