„BAJKA O SMUTNEJ PETRONELI” W WYKONANIU UCZNIÓW KL. IV PSP NR 1

W ramach współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 1 dnia 22.10.2015 r. zawitała do naszego przedszkola grupa uczniów z kl. IV A – z koła teatralnego prowadzonego przez Panią Elżbietę Dudę-Fajkowską z przedstawieniem zatytułowanym „ Bajka o smutnej Petroneli”.
Uczniowie– aktorzy przebrani w kostiumy z dużym zaangażowaniem, dobrą dykcją, wyrażali swoje kwestie, oraz zaprezentowali ciekawe, wesołe układy taneczne .

DSCN1822                    DSCN1823

DSCN1827                     DSCN1835
Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały bajkę, a na koniec głośnymi brawami dziękowały swoim starszym kolegom, wśród których było kilku absolwentów naszego przedszkola.
Na zakończenie Pani Elżbieta zaproponowała dzieciom bajkowe zagadki, na które dzieci wspaniale odpowiadały, wykazały się dużą znajomością bajek i ich bohaterów. Zachęcała również do czytania książek.
Elżbieta Minecka