Bajki o Radomsku – wystawa prac w MBP

W miesiącu listopadzie 2022 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej (oddział przy ulicy Piastowskiej) została zorganizowana wystawa prac plastycznych dzieci pod tytułem „Bajki o Radomsku” Była ona poprzedzona czytaniem bajek z książeczki „Bajki o Radomsku” przez Panią pracującą w Bibliotece. Prace wykonały dzieci z grup starszych. Celem wystawy było zaprezentowanie prac przedszkolaków, kształtowanie poczucia więzi z najbliższym otoczeniem społecznym poprzez poznawanie historii swojego regionu, wzmacnianie relacji łączących dziecko z jego rodzinnym miastem.  Wystawę można obejrzeć w Miejskiej Bibliotece Publicznej (oddział przy ulicy Piastowskiej). Serdecznie zapraszamy!

(Wystawa prac w Bibliotece.)

(Zdjęcie przedstawia wystawę.)

(Zdjęcie przedstawia wystawę.)

(Zdjęcie przedstawia wystawę.)