BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to doskonały czas na organizowanie wszelkich balów i zabaw nie tylko dla dorosłych, ale również i dla dzieci. W tym roku ze względu na panujące obostrzenia w czasie pandemii w naszym przedszkolu zamiast jednego dużego balu karnawałowego, odbyły się bale w poszczególnych grupach. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, spidermany i wiele innych postaci i zwierzątek. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Bal dostarczył wszystkim wiele radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia. Następny bal karnawałowy już za rok…

Magdalena Depta

Chłopiec w stroju spidermana pozuje do zdjęcia. W ręku trzyma czerwony balonik.

Nauczycielka w stroju Myszki Miki prowadzi pociąg. Dzieci trzymają się za ramiona i idą za nauczycielką.

Przedszkolaki poruszają się przy dźwiękach muzyki.

Dzieci stoją ustawione w parach. Każda para trzyma się za ręce. Dzieci próbują utrzymać w tańcu czerwony balonik.