Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką, zabawą i tańcami. Ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy w przedszkolu to długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Tak też było w przypadku naszych wychowanków.

Wreszcie nadszedł ten dzień…..

We wtorek 1 marca 2022 roku przedszkolaki z grupy „Skrzaty” uczestniczyły w balu karnawałowym. Wystrój sali już od wejścia wprowadzał dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie. Tańce były przeplatane zabawami, konkursami, zdjęciami oraz smacznymi przekąskami.

Na zakończenie balu każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek i mógł zabrać ze sobą baloniki. Do domu dzieci wracały w doskonałym humorze.

Beata Kowalska i Joanna Ligęza

Zdjęcie przedstawia dzieci z grupy „Skrzaty” w barwnych strojach karnawałowych.

Zdjęcie przedstawia dzieci biorące udział w zabawie z chustą animacyjną.

Zdjęcie przedstawia dzieci tańczące w parach z balonikami.