Bal karnawałowy w Jeżykach

W dniu 10.02.2022 w grupie 5 -latki „A” Jeżyki odbył się Bal Karnawałowy. Był to dzień niezwykły i bardzo wyczekiwany. Dostarczył dzieciom wielu przeżyć i radości. Dzieci były przebrane za bohaterów znanych bajek. Wystrój sali wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie i konkursach.

(Na zdjęciu widać grupę przebranych dzieci na tle dekoracji karnowałowej z napisem „Bal karnawałowy”.)

(Na zdjęciu widać grupę dzieci w strojach karnawałowych.)

(Na zdjęciu widać grupę dzieci w strojach karnawałowych biorących udział w zabawie.)

(Na zdjęciu widać dzieci przebrane w stroje, które siedzą przy stolikach i jedzą słodki poczęstunek.)

(Na zdjęciu widać dzieci w strojach karnawałowych, które siedzą na krzesełkach wokół siebie.)

(Na zdjęciu widać dzieci w strojach karnawałowych, które bawią się w „Muzyczne krzesełka”)

(Na zdjęciu widać dzieci w strojach karnawałowych, które tańczą „wężykiem”.)