BAL KARNAWAŁOWY W MALUCHACH

BAL KARNAWAŁOWY W MALUCHACH

„Dziś w przedszkolu śpiew i tańce,

tańczą różne przebierańce…”

 

Na balu karnawałowym zorganizowanym dla dzieci młodszych w dniu 15 stycznia 2019 pod hasłem „Hawaje” można było spotkać różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w księżniczki, wróżki, biedronki, piratów, rycerzy, muszkieterów, czy policjantów. Wszyscy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Muzyka płynąca z głośników inspirowała dzieci do zabawy. Pełni pozytywnej energii pląsały w parach, kole oraz korowodach. Z uśmiechem na ustach śpiewały teksty słyszanych hitów, skacząc i klaszcząc wesoło. Zabawie towarzyszyła radość, śmiech a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

 Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów.

       

Katarzyna Zasada

Beata Wolska