BALONOWY DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

BALONOWY DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Tegoroczne święto wszystkich dzieci, obchodziliśmy wyjątkowo ciekawie. Zabawy na placu przedszkolnym , były prowadzone przez zespół animatorów z tysiącem pomysłów na rozweselenie dzieciaków. Były formowane balony według wymarzonego wzoru, które po imprezie przedszkolaki zabierały do domu. Zabawy z chustą animacyjną, tańce synchroniczne, zabawy ruchowe przy muzyce cieszyły się również zainteresowaniem wśród dzieciaków. Punktem kulminacyjnym było pojawienie się Minionka z którym to wszyscy chcieli mieć zdjęcie. Dzieci miały również możliwość robienia olbrzymich baniek mydlanych, które oczywiście następnie goniły…

Mamy nadzieję że przedszkolaki były zadowolone z tak przygotowanej niespodzianki i miło spędziły ten dzień w przedszkolu.

Beata Wolska