BEZPIECZNI NA WAKACJACH

BEZPIECZNI NA WAKACJACH

Dnia 7 czerwca 2019r. odbyło się spotkanie przedszkolaków grup młodszych i grup starszych z Panami Policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. Tematem spotkania było wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne i innych, o odpowiednie zachowanie się w sytuacjach zagrożenia i bezpieczne spędzanie wakacji. Zostały przypomniane również zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Następnie wytłumaczono dzieciom, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia.

    

Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały udzielanych im rad i wskazówek, a następnie wręczyły Panom Policjantom podziękowania.

Na koniec na przedszkolaków czekała miła niespodzianka przygotowana przez zaproszonych gości – prezentacja motocykli policyjnych. Dzieci były zachwycone.

    

Agnieszka Żuk

Beata Wolska