„BIEDRONKI” W TEATRZE

„BIEDRONKI” W TEATRZE

 

 

 

W niedzielę 6-go grudnia 2015 r. w grupie Biedronki odbyła się wycieczka integracyjna rodzin do teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na spektakl teatralny „Jaś i Małgosia”. Przedstawienie zachwyciło wszystkich żywymi dialogami, scenografią, choreografią oraz przepiękną muzyką. Treść oparta była na tradycyjnej baśni Braci Grimm. Wprowadziła dzieci w świat wartości moralnych, a także uczyła podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przedstawienie było ważne dla dzieciaków również ze względu na nazwę naszego przedszkola. Dodatkową atrakcją w teatrze było spotkanie z Mikołajem, który wręczał mikołajkowe paczki zawierające m.in. wymarzone książki z bajkami.

                DSC_0442          DSC_0485

                DSC_0522          DSC_0523
Dziękujemy rodzicom – paniom: Żanecie Popiołek, Anecie Kowalczyk, Barbarze Groszan oraz Kamili Nowickiej za pomoc w organizacji wycieczki i przygotowanie paczek dla dzieci.
Wycieczka do teatru i spotkanie z Mikołajem na pewno pozostanie na długo w pamięci nie tylko dzieci.
Barbara Kabzińska
Elżbieta Minecka