BOŻE NARODZENIE W GRUPIE „BIEDRONKI”

BOŻE NARODZENIE W GRUPIE „BIEDRONKI”

 

 

 

Boże Narodzenie w grupie 4-latki A obchodzono w tym roku w szczególnej łączności z rodzicami. Rodzice zaproszenie zostali do przedszkola na warsztaty plastyczne, w czasie których przygotowywali ze swoimi pociechami ozdoby choinkowe – łańcuch na choinkę, kolorowe bombki, śnieżynki – baletnice.

 

           DSC_0213           DSC_0215

           DSC_0257           DSC_0262

           DSC_0289          DSC_0313

          DSC_0391          DSC_0394
Biedronki dla swoich rodziców przedstawiły też jasełka. W wykonanych z pomocą rodziców strojach mali aktorzy wyglądali przepięknie, a przyjęte przez nich rolę przedstawione były z wielkim zaangażowaniem.

         DSC_0117          DSC_0173

         DSC_0012           DSC_0072

Rodzice zaproszeni zostali też do wspólnej z dziećmi i wychowawcą wigilii. Życzenia, opłatek, wspólne śpiewanie kolęd, upominki, wystrój sali, sceneria jasełek, wszystko to wprawiło zebranych w szczególnie uroczysty, pełen wrażeń estetycznych nastrój. Dziękuję wszystkim rodzicom Biedronek za zaangażowanie w życie przedszkola, życząc wszystkim szczęśliwego Nowego Roku.
Barbara Kabzińska