Przedszkolaki odkrywają oznaki wiosny.
Dziś dzieci z naszej grupy wzięły udział w wyjątkowych zajęciach edukacyjnych, które odbywały się w bibliotece pedagogicznej.Tematem spotkania były „Oznaki wiosny”. Podczas wizyty dzieci miały okazję obejrzeć film na którym to poznały wiosenne kwiaty i dowiedziały się co zmienia się w przyrodzie o tej porze roku. Nie zabrakło także aktywności praktycznych w których dzieci chętnie
